ÖZELLİKLERGeliştirilmiş Genel Arama Modu (GEN)    5 Farklı Ses Frekansı
iSAT (Intelligent Self-Adjusting Threshold)    Elektronik Pinpoint (Nokta Tespiti)
2 Ayrım Modu (Hızlı ve Derin Algılama)    Frekans Değiştirme
Çift LCD Gösterge    Dahili LED Aydınlatma
Dijital Hedef ID    Su Geçirmez Arama Başlıkları
ID Eleme    Kolay Kullanım ve Ergonomik Tasarım
Zemin Takibi    Uzun Batarya Ömrü
Otomatik ve Manuel Zemin Ayarı    10 Dil

Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilmiş olan FORS Gold+ doğal altın parçacıklarını aramak için yeni ve geliştirilmiş özellikler sunar. 19kHz'te çalışan FORS Gold+ geliştirilmiş Genel Arama Modu, iSAT (Intelligent Self-Adjusting Threshold) özelliği ve 2 ayrım modu ile en zor zemin koşulları için tasarlanmıştır. Ayrıca cihazla birlikte gelen 2 su geçirmez DD arama başlığı sayesinde dere ve nehir kenarlarında altın arayanlar için de en iyi seçimdir.

En Zorlu Araziler İçin
Tecrübeli altın arayıcılarının da bildiği gibi dünyadaki altın sahaları dedektörler için zorlu zemin koşullarına sahiptirler. Bu sahalar genelde yanlış sinyallere yol açan ve çoğu dedektörün performansını negatif yönde etkileyen yüksek mineralizasyon ve mineralli taşlar içerirler. FORS Gold+ yeni geliştirilmiş modları ve ayarları sayesinde en zor arazi koşullarında bile sorunsuz çalışır.

3 Arama Modu
Genel Arama (GEN)
Cihazın geliştirilmiş genel arama modu ve yeni iSAT (intelligent self-adjusting threshold) daha derin ve gürültüsüz arama imkanı sunar. Hedef tespit edildiğinde, hedefin ID 'si tıpkı ayrım modlarında olduğu gibi ekranda görüntülenir.

Hızlı Algılama (FST)
Yüksek mineralizasyonlu veya pozitif taşların yoğun olduğu zorlu altın sahaları için geliştirilmiş olan 2 sesli arama modudur. Diğer modlara göre derinliği biraz daha düşük fakat yüksek mineralizasyonlu topraklarda hedef tespit hızı ve ayrım yeteneği daha yüksektir.

Derin Algılama (BST)
Mineralizasyon seviyesi daha düşük ve daha temiz altın sahalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş olan 2 sesli ayrım modudur. Bu mod FST moduna göre daha fazla derinlik sunar.
Zemin Takibi
FORS Gold+ otomatik ve manuel zemin ayarlarının yanı sıra zemin takip özelliği sayesinde arama esnasında sürekli değişen zemin yapılarını takip eder ve zemin ayarını değişikliklere göre otomatik olarak yeniden yapılandırır. Gözle görülen veya görülmeyen zemin değişiklikleri cihazın derinlik ve ayrım performansını etkilediğinden uygun zemin koşullarında bu özellik sayesinde cihazın yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Dijital Hedef ID ve ID Eleme
Çift LCD Gösterge ve Grafiksel Kullanıcı Arayüzü
Elektronik Pinpoint (Nokta Tespiti) ve Derinlik Göstergesi
Dahili LED Aydınlatma
Kolay Kullanım ve Ergonomik Tasarım
Uzun Batarya Ömrü
10 Dil


Ürün Fiyatı : 3.800 TLSorularınız İçin Mesaj Atabilirsiniz

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...


Nokta Dedektör ürünlerin özelliklerinde, tasarımlarında ve aksesuarlarında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.