AccuPOINT Beta Test Versiyon

Nokta AccuPOINT (Beta Test Versiyon)
BETA TEST & GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

TARAFLAR: Nokta Mühendislik A.Ş, bundan böyle “Nokta Dedektör” olarak anılacaktır.

VE: Test ürününü satın alan herhangi bir kişi veya kuruluş, bundan böyle “Kullanıcı” olarak anılacaktır.

KONU: Nokta Dedektör yeni “Accupoint Pinpointer” ürününü test etme sürecindedir ve Kullanıcıya resmi ürün lansmanından önce indirimli bir fiyatla test ürünü satın alma fırsatı sunmak istemektedir.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR:

Test Ürünü Satın Alma: Test ürününü satın alarak Kullanıcı, “Accupoint Pinpointer” ürününün beta test aşamasına katılmayı kabul ve beyan eder.
Kullanıcı, test ürününün Kullanıcıya yalnızca test ve geri bildirim amacıyla sağlandığını bilir.

Ürün Performansı: Kullanıcı, test ürününün sorunlarla karşılaşabileceğini veya beta test ürünü olduğundan dolayı beklendiği gibi performans göstermeyebileceğini kabul eder.

Raporlama: Kullanıcı, test aşamasındaki herhangi bir sorunu veya geri bildirimi derhal Nokta Dedektör’e belirtilen e-posta adresine yazılı olarak bildirmeyi kabul eder: accupoint@noktadetectors.com

Değiştirme / Değişiklik Yok: Test ürününün kusurlu bulunması durumunda Nokta Dedektör, resmi ürün piyasaya sürüldüğünde Kullanıcı’dan hiçbir ek ücret ödemesi istemeden Kullanıcı’ya yedek bir ünite sağlayacaktır. Kullanıcı, beta test aşamasının sonunda üründe herhangi bir değişiklik yapılmazsa, başka bir ürün gönderilmeyeceğini kabul eder.

Gizlilik: Kullanıcı, tasarımı, özellikleri ve performansı dahil olmak üzere test ürünüyle ilgili her türlü bilgiyi gizli tutmayı ve ürün resmi olarak fabrikadan sevk edilmeye başlayana kadar üçüncü taraflara ifşa etmemeyi kabul eder.

Satın aldığınızda bu Beta Testi ve Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

İlginiz için çok teşekkür ederiz. Beta test ürün stoklarımız tükenmiştir.


AccuPOINT (Beta Test Versiyon)