Nokta Dedektör Kulübü

Nokta Dedektör Videoları

Dedektör Videoları

Dedektör Videoları sayfasında, Nokta Dedektör’e ait ürün tanıtım videoları, kullanım videoları, etkinlik ve katıldığımız fuarlarda çekilmiş videolar bulunmaktadır. Dedektör Videoları sayfamızdan tüm video içeriklerimize erişebilirsiniz. Ayrıca Youtube’daki arama çubuğuna Nokta Dedektör yazarak birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Dilerseniz video paylaşım sitesi Youtube’da bulunan kanalımızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Nokta Dedektör Başarı Hikayeleri

Dedektör Başarı Hikayeleri

Dedektör Başarı Hikâyeleri, Nokta Dedektör kullanarak tüm dünyada gerçekleştirilmiş tespitleri anlatmaktadır. Bu tespitler tamamen gerçek zaman ve mekânlarda gerçekleşmiş, fotoğraf ve video çekimleri ile belgelendirilmiştir. Yayınladığımız başarı hikâyeleri kullanıcılarımız tarafından bize internet ortamında ulaştırılmış ve paylaşımına izin verilmiştir. Binlerce buluntu fotoğrafı ve videoları bu sayfada yer almaktadır.

Nokta Dedektör Etkinlikleri

Dedektör Etkinlikleri

Nokta Dedektör tüm dünyada yüzlerce etkinliğe ana sponsor olarak katılmış ve bu etkinliklerde kullanıcıların dedektörlerimizi daha yakından tanımalarını sağlamıştır. Katıldığımız etkinlikler fotoğrafları ile birlikte yayınlanmaktadır. Tüm dünyayı etkileyen pandemi sebebiyle etkinliklerimize kısa bir süre ara verdik ancak pandemi döneminin sonlanması ile etkinliklerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Nokta Dijital Ürün Kataloğu

Dijital Ürün Kataloğu

Ürettiğimiz Nokta markalı metal dedektörlerinin ve öne çıkan dedektör aksesuarlarının tüm özellik ve detaylarını bu katalogda görebilirsiniz. Dedektör ve aksesuarlarımızı daha yakından tanımak için, tek para dedektörleri, çocuk dedektörleri, define dedektörleri, altın dedektörleri, scuba dedektörler, pinpointer cihazları, güvenlik dedektörleri, teknik dedektörler ve aksesuarlarımızın bulunduğu dijital kataloğumuzu inceleyin.