Tasarım Ödüllü Binamız

LUXURY LIFESTYLE AWARDS 2024

LUXURY LIFESTYLE AWARDS 2024

En İyi Lüks Ticari İç Mekan Tasarımı – Nokta Holding

Luxury Lifestyle Awards, en yüksek kalitenin güvencesini sağlayan ve öncü mükemmelliği ve yeniliği temsil eden, dünyanın en tanınmış ve saygın tasarım ödüllerinden biridir.

MANSİYON ÖDÜLÜ

MANSİYON ÖDÜLÜ

Eski adıyla AAP Mimarlık Ödülleri

Architecture MasterPrize, 1985’ten bu yana dünya çapında sanat, tasarım ve mimariyi teşvik eden ve küratörlüğünü yapan bir kuruluş olan Farmani Group tarafından bir araya getirilmiştir.

iF TASARIM ÖDÜLÜ

iF TASARIM ÖDÜLÜ

iF International Forum Design GmbH her yıl dünyanın en ünlü ve değerli tasarım yarışmalarından birini düzenlemektedir: iF DESIGN AWARD. Dünya çapında tasarım mükemmelliğinin bir sembolü olarak kabul edilen iF DESIGN AWARD, her yıl 70 ülkeden 6.000’in üzerinde başvuruyu almaktadır.

RECOGNITION OF EXCELLENCE

RECOGNITION OF EXCELLENCE

1991 yılında oluşturulan MIPIM Ödülleri, dünya emlak piyasası MIPIM’de düzenlenen uluslararası üne sahip bir gayrimenkul ve tasarım yarışmasıdır. Dünya çapında tamamlanmış veya henüz inşa edilmemiş en seçkin ve başarılı projeleri, gayrimenkul sektörünün en iyilerini bu ödül ile onurlandırmaktadır.

SIGN OF THE CITY ÖDÜLLERİ

SIGN OF THE CITY ÖDÜLLERİ

Türk gayrimenkul sektörünün en prestijli platformu.

THE PLAN Ödülü

THE PLAN Ödülü

Centauro Edizioni Scientifiche, Bologna (İtalya) adına The Plan editions tarafından yayınlanan “THE PLAN – Architecture & Technologies in Detail” 2001 yılında kuruldu.

2007 yılından itibaren iki ayda bir yayınlanmaya başlayan THE PLAN, bugün her yıl yayınlanan 8 sayısıyla (6 normal ve 2 özel sayı) piyasadaki en beğenilen mimarlık ve tasarım dergilerinden biridir.

WORLD ARCHITECTURE FESTIVAL

WORLD ARCHITECTURE FESTIVAL

Dünya Mimarlık Festivali dünyanın en büyük uluslararası mimarlık etkinliğidir. Delegelere ve uluslararası jürilere yapılan canlı sunumlar aracılığıyla mükemmelliği kutlamaya adanmış dünyanın en büyük mimari ödül programını içerir.

WORLD ARCHITECTURE COMMUNITY

WORLD ARCHITECTURE COMMUNITY

2006 yılında kurulan World Architecture Community, dünyanın dört bir yanındaki mimarların, akademisyenlerin ve öğrencilerin buluşması, paylaşması ve yarışması için benzersiz bir ortam sunmaktadır.