Kariyer

Nokta Mühendislik A.Ş. 2003’te İstanbul’da küçük bir metal dedektör üreticisi olarak dünyaya gözlerini açtı. Elektromanyetik, elektronik, elektromekanik, fizik… hepsini bir araya getirip dedektör geliştirip üreteceksiniz ve bir de dünyada bu alanda adınızı duyuracaksınız! Çok zor… AMA başardık! Tüm dünyada 6 kıtada 100’den fazla ülkeye ihracat yapan çok güçlü bir marka Nokta Detectors olduk!

Nokta Mühendislik A.Ş. işbirliğini, verimliliği ve üretimi arttırmak amacıyla koordinasyon ve uyum içerisinde çalışan takımlar; takım ruhunun, sürekli öğrenme ve gelişim olanağının sağlandığı bir çalışma ortamında Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini yürütmektedir. Yetkin, dinamik, gelişim odaklı mühendislerimiz ve kurumsal yöneticilerimizle takım ruhunun güçlü olduğu hedef odaklı bir kariyer imkanını yakından tecrübe edebilirsiniz.


Proje Yöneticisi

Elektrik-Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Proje Yönetimi konusunda tercihen Elektrik-Elektronik sektöründe, en az 3 yıl deneyimli, Proje Yöneticisi arıyoruz.


Teknik Ressam / Teknisyen

Firmamızın Mekanik AR-GE bölümünde görevlendirmek üzere, Solidworks ve AutoCAD çizim programlarını kullanabilen “Teknik Ressam / Teknisyen” arıyoruz.


Sinyal İşleme Mühendisi

Yurt içinde ve yurt dışında yaptığı yatırımlarla büyümekte olan firmamızın yeni projelerinde görev almak üzere, sahip olduğu SİNYAL İŞLEME tecrübesini uluslararası pazarda rekabet eden ürünlerimizin Ar-Ge süreçlerinde sergileyebilecek takım arkadaşları arıyoruz.


Ar-Ge Yazılım Uzman Mühendisi

Yurt içinde ve yurt dışında yaptığı yatırımlarla büyümekte olan firmamızın yeni projelerinde görev almak üzere, sahip olduğu YAZILIM geliştirme bilgi ve tecrübesini uluslararası pazarda rekabet eden ürünlerimizin Ar-Ge süreçlerinde sergileyebilecek takım arkadaşları arıyoruz.


Ar-Ge Donanım Uzman Mühendisi

Yurt içinde ve yurt dışında yaptığı yatırımlarla büyümekte olan firmamızın yeni projelerinde görev almak üzere, sahip olduğu DONANIM geliştirme bilgi ve tecrübesini uluslararası pazarda rekabet eden ürünlerimizin Ar-Ge süreçlerinde sergileyebilecek takım arkadaşları arıyoruz.


Genel İş Başvurusu

Herhangi bir departmanımızda oluşacak personel açığı durumunda, ilk olarak mevcut CV havuzumuzdan uygun olan adayları belirleyip, gerekli işe alım sürecini devreye sokarız.