Kariyer

Nokta Mühendislik A.Ş. 2003’te İstanbul’da küçük bir metal dedektör üreticisi olarak dünyaya gözlerini açtı. Elektromanyetik, elektronik, elektromekanik, fizik… hepsini bir araya getirip dedektör geliştirip üreteceksiniz ve bir de dünyada bu alanda adınızı duyuracaksınız! Çok zor… AMA başardık! Tüm dünyada 6 kıtada 100’den fazla ülkeye ihracat yapan çok güçlü bir marka Nokta Makro Detectors olduk!

Nokta Mühendislik A.Ş. işbirliğini, verimliliği ve üretimi arttırmak amacıyla koordinasyon ve uyum içerisinde çalışan takımlar; takım ruhunun, sürekli öğrenme ve gelişim olanağının sağlandığı bir çalışma ortamında Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini yürütmektedir. Yetkin, dinamik, gelişim odaklı mühendislerimiz ve kurumsal yöneticilerimizle takım ruhunun güçlü olduğu hedef odaklı bir kariyer imkanını yakından tecrübe edebilirsiniz.


Genel İş Başvurusu

Herhangi bir departmanımızda oluşacak personel açığı durumunda, ilk olarak mevcut CV havuzumuzdan uygun olan adayları belirleyip, gerekli işe alım sürecini devreye sokarız.