Genel Bakış

YÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS

CF77 dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar.


HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

Hız, derinlik ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77 dedektör, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

ARAMA BAŞLIKLARI

CF77 dedektör her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm - 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlar.

3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI

CF77 dedektör metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.

DEMİR SESİ

CF77 dedektör demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.

KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM

CF77 dedektör fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal detektörüdür.

UZUN PİL ÖMRÜ

CF77 dedektör 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.

ARAMA MODLARI

CF77 dedektör GENEL bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinlikte arama imkânı sağlar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.

Cİhaz Dili: Türkçe

Paket İçeriği

CF77 Coin Finder Pro. Paket İçeriği

CF77 Coin Finder Pro. Paket İçeriği


1 – Dirseklik Kılıfı
2 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 28x28 cm (C28) ve Kapağı
3 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 45x39 cm (C45) ve Kapağı
4 – Pil Kutusu (8 Adet AA Alkalin pil ile gelmektedir)
5 – Pil Kutusu Kılıfı
6 – Kulaklık
7 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 23x23 cm (C23) ve Kapağı
8 – Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi ve DVD
9 – Taşıma Çantası


CF77 Coin Finder Std. Paket İçeriği

CF77 Coin Finder Std. Paket İçeriği


1 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 23x23 cm (C23) ve Kapağı
2 – Kulaklık
3 – Pil Kutusu (8 Adet AA Alkalin pil ile gelmektedir)
4 – Pil Kutusu Kılıfı
5 – Taşıma Çantası
6 – Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi ve DVD

Arama Başlıkları

Aksesuarlar

Dosyalar

Broşür

CF77 Coin Finder Dedektör Broşür

Kullanım Kılavuzu

CF77 Coin Finder Dedektör Kullanım Kılavuzu

Uzman Görüşleri

Ürün İncelemesi - Vincent (Güney Afrika)

Teknik Özellikler

Çalışma SistemiVLF
Çalışma Frekansı17,5 kHz
Başlık TipiDouble - D (DD)
Metal AlgılamaSesli
Zemin AyarıManuel
Kulaklık Çıkışı1,4" Mono
Arama Kolu Uzunluğu127 cm - 152 cm
Çalışma SüresiAzami 30 Saat
Ağırlık1640 gr (C28 Başlık Dahil)
Garanti2 Yıl

Nokta & Makro Dedektör ürünlerin özelliklerinde, tasarımlarında ve aksesuarlarında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.