Genel Bakış

METAL VE BOŞLUK BULMADA JEOTECH IŞIKLI SİSTEM RAHATLIĞI

Üstün Nokta teknolojisi ile üretilen JEOTECH yeni nesil tek para avcısı dedektörlerin ilk örneğidir. Güçlü ve derin algılama yeteneği, en mineralli ortamlarda bile rahatlıkla tespit yapabilme özelliği, metal veya boşluk tüm hedefleri de rahatlıkla algılamasını sağlar.

Onu diğer dedektörlerden ayıran en önemli özelliği yüksek mineralli zeminlerde rahat çalışma imkânı sağlaması ve maden içeren taşlar altından bile hedefleri tespit edebilmesidir. Tek para için üretilen sistemlerden çok daha derin aramalar yapabilen Jeotech, metallerin yanı sıra mağara, mahzen ve tünel gibi boşluk hedefleri de aynı anda ve mükemmel bir doğrulukta tespit edebilmektedir.

Jeotech, Metal ve Boşluk tespitini elceğin (joystick) sağ ve sol tarafa dizilmiş sıralı ışıklar (ledler) ve farklı ses tonları ile kullanıcısına aktarır. Kısacası, Jeotech, bir metali tespit ettiğinde, ses sinyali verir ve hedef sinyalinin gücüne göre elceğin sağ tarafındaki METAL VE MİNERAL ışıkları yanar. Boşluk tespit ettiğinde ise, hedefin sinyal gücüne göre elceğin sol tarafındaki BOŞLUK VE MİNERAL ışıkları yanarak ses sinyali verir. Jeotech; metal ayrımını ve analizini tarama tuşu ile gerçekleştirir. Hedef, altın, gümüş, bakır ve bronz gibi değerli metal ise DEĞERLİ ışığı, çelik veya demir türü bir metal ise, DEĞERSİZ ışığı ile kullanıcısına metalin cinsi ile ilgili bilgi verebilmektedir.


YÜKSEK DERİNLİKLERDEN METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Standart olarak Yüzeysel Arama Anteni’ne sahip Jeotech Işıklı Sistem kullanıcının isteğine bağlı olarak (opsiyonel) Genel Arama Anteni ile de kullanılabilmektedir. 36x44 cm ebatlarındaki Genel Arama Anteni ile hem yüzey hem de derin aramalarda mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Genel Arama Anteni’nin metal ve boşluk hedefleri emsalsiz derinliklerde tespit edebilmesi sayesinde kimsenin daha önce araştırma dahi yapamadığı derinliklerdeki hazineleri keşfetmenin heyecanını yaşayacaksınız.


MÜKEMMEL METAL AYRIMI

Çok pratik kullanıma ve hafif bir tasarıma sahip olan Jeotech tespit ettiği hedefleri kullanıcısına metal ve boşluk olarak Led’ler ve farklı ses tonları ile bildirir. Üstün tespit yeteneği ve ekonomik fiyatı ile Jeotech, hobi dedektörleri sınıfında en çok tercih edilen favori dedektörünüz olacak.

Yüksek hızlarda çok örneklem alabilme yeteneğine sahip mikro işlemci kontrollü Jeotech dijital ekrana sahip olmamasına rağmen kullanıcısına hedef hakkındaki tüm bilgileri led’ler (ışıklar) ve sesler ile sunar. Metalleri değerli, değersiz ve çelik olarak üç grupta ayırabilen ayrıca boşlukları da tespit edebilen bu sistem, sınıfında dünyada üretilmiş en derin ve en kapsamlı hobi dedektördür.

Jeotech yüksek mineralli topraklarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel filtre sistemi sayesinde tüm parazit ve gürültülerden etkilenmeden arama yapabilen Jeotech; duvar, yamaç, yüzeysel ve derin aramalarda pratik, hızlı ve net tespitler yapar.


Cihaz Dili: Türkçe

Paket İçeriği

Jeotech Işıklı Sistem Paket İçeriği

1- DD Arama Başlığı 21x31.5 cm (T21)
2- Taşıma Çantası
3- Kullanım Kılavuzu
4- Kulaklık
5- Araç Şarj Cihazı
6- Şarj Cihazı
7- Batarya
8- Deri Batarya Kılıfı

Arama Başlıkları

Aksesuarlar

Teknik Özellikler

Çalışma PrensibiVLF
Uzunluk98 - 140 cm
Ağırlık2300 gr + 375 gr Batarya
Arama BaşlığıDD Arama Başlığı 21x31.5 cm (T21)
Ses Çıkışı2W
Kulaklık Çıkışı6.3 Mm + 3.5 Mm Adaptör
LEDPower LED
Arama Başlığı Frekansı12 - 13 kHz
AktarımSinüsodial Dalga
Metal AyrımıDeğerli / Değersiz / Çelik + Boşluk
Ses TonlarıPolifonik
Zemin AyarıManuel
Hassasiyet AyarıManuel
Gürültü EngellemeOtomatik
Eşik SesiOtomatik
HafızaToprak Ayarı Hafızası
İşlemciMicrochip
Batarya GöstergesiVar
BataryaLityum Polimer Batarya
Çalışma Süresi10 Saat
Garanti2 Yıl


Nokta Dedektör ürünlerin özelliklerinde, tasarımlarında ve aksesuarlarında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.