Dedektörlerle Olağanüstü Keşif

Dedektörlerle Olağanüstü Keşif - Kapak

DEDEKTÖRLERLE OLAĞANÜSTÜ KEŞİF!

İngiltere’deki Henley-on Thames’da 6 – 7 Nisan 2019 tarihinde organize edilen dedektör rallisi etkinliği Spring Detectival 2019’a distribütörümüzün daveti ile biz de katıldık. Etkinliğin ikinci günü olan 7 Nisan sabahının ilk saatlerinde, ikisi Multi Kruzer kullanıcısı olan dört kişi tarafından, Orta Çağ’a ait olduğunu düşündüğümüz mükemmel bir hazine keşfedildi.

Akabinde haber verilen yetkililer hızlıca olay yerine geldi. Alanı emniyete aldıktan sonra, keşfi yapan dört kullanıcı eşliğinde alanda kazı çalışmalarına başladı. Çalışmaların devam ettiği alanda (orada olduğumuz sürece) 9 altın sikke, 200 civarı gümüş sikke bulundu.

Herkes için, özellikle de bizim için oldukça gurur verici bir gündü çünkü; herkesin gözü önünde gerçekleşen keşifte Nokta Makro Dedektör markası olan Multi Kruzer, bu keşfin başrolündeydi.

Kazı çalışmaları tamamlandıktan sonra çıkarılacak olan tüm hazinenin maddi değeri, yetkili uzmanlarca belirlendi. Daha sonra, arazi sahibi ve keşfi yapan Multi Kruzer kullanıcıları arasında yarı yarıya paylaştırılacaktır.

Fotoğraf GalerisiPaylaşan: Nokta Makro Dedektör

“Dedektörlerle Olağanüstü Keşif” için 2 yanıt

  1. Murat kalkancı dedi ki:

    Multi Kruzer dedektörün Fiyatı nedir?